Magazyn

Naszym celem jest zbudowanie określonego, pożądanego wizerunku całej firmy, pojedynczego produktu lub usługi od A do Z. Dzięki rozmaitym działaniom w obszarach takich jak: promocja, public relations, projektowanie graficzne, multimedia, content marketing czy obsługa mediów społecznościowych. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i posiada wystarczające zasoby, by w pełni zadbać o Twój biznes od strony marketingowej.

Model działania

Analiza

Analiza

Określenie wymagań i celów klienta. Zdefiniowanie barier i możliwości. Badanie otoczenia i konkurencji

Planowanie

Planowanie

Zdefiniowanie koncepcji kreatywnej. Określenie zakresu działań. Zaplanowanie budżetu i harmonogramu

Wdrożenie

Wdrożenie

Wizualizacja wybranej koncepcji. Produkcja zaplanowanych elementów. Proces akceptacji i kontroli

Podsumowanie

Podsumowanie

Badanie reakcji grupy docelowej. Ocena skuteczności działań. Analiza końcowa projektu

Sposób, w jaki klienci odbierają Twoją markę, realnie przekłada się na zyski firmy. Zależność jest prosta – im lepiej postrzegana marka, tym większe korzyści finansowe. Dlatego wizerunek każdej marki powinien być spójny i jednoznaczny w odbiorze potencjalnych klientów. Tyczy się to również przekazu, który Twoja firma kieruje do odbiorców.

Identyfikacja wizualna stanowi jedno z podstawowych narzędzi marketingu, które pozwala zbudować w oczach Klienta taki wizerunek marki, jaki chcemy im przedstawić. Co więcej, dzięki identyfikacji wizualnej przekaz odpowiednich skojarzeń i wartości pozwoli na długo pozostać w pamięci klientów, tym samym zyskać ich przywiązanie.

Oferujemy stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej, którą Twoi Kienci znajdą na wszelkich materiałach promocyjnych Twojej firmy: od strony internetowej po rozmaite gadżety reklamowe, jak długopis, czy smycz na klucze. Opracowana przez nas identyfikacja, dzięki przemyślanym graficznym motywom nawiąże do specyfiki Twojej firmy i całej reprezentowanej przez niej branży.

Służy tworzeniu zgrabnych i chwytliwych haseł reklamowych, kuszących ofert czy tekstów zachęcających do wykonania danej czynności, na przykład zapisania się na kurs lub po prostu kupienia produktu. W związku z tym, osoba zajmująca się pisaniem tego typu tekstów, czyli copywriter, musi cechować się zacięciem artystycznym, ale również umieć wykorzystywać sztukę perswazji. Jej celem jest przekonanie odbiorców do wykonania danej czynności, a żeby to osiągnąć musi wpłynąć na emocje – rozśmieszyć, wzruszyć, oburzyć, zaimponować czy wzbudzić zachwyt.

Tworzymy
Teksty reklamowe
Oferty sprzedażowe na www
Blogi firmowe
Artykuły dla mediów
Newslettery
Reklamy na potrzeby Google AdWords

Strona internetowa kreuje wizerunek Twojej firmy w sieci. Badania „Rzetelność polskich firm okiem konsumenta” przeprowadzone przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Rzetelnej Firmy wskazują, że około 81% respondentów sprawdza wiarygodność firmy właśnie w Internecie. To niezbędne narzędzie powinno być dopracowane w każdym szczególe i dopasowane do Twojej firmy. Dlatego projektowanie strony internetowej najlepiej zlecić profesjonalnej firmie. Nasza agencja tworzy tylko nowoczesne i skuteczne narzędzia, które pomagają naszym klientom zwiększać zyski!

Strony internetowe tworzymy w technologii Responsive Web Design. RWD sprawi, że Twoja witryna będzie przystosowana zarówno do standardowych ekranów monitorów komputerowych, jak i do tabletów czy smartfonów. Dzięki temu klienci będą wygodnie przeglądać stronę Twojej firmy na dowolnym urządzeniu mobilnym, wszędzie, gdzie tylko zechcą!

Kiedy zamierzasz wprowadzić zmiany w strategii marketingowej swojej firmy, bądź zastanawiasz się, dlaczego Twoje działania reklamowe w Internecie nie przynoszą spodziewanych rezultatów, skontaktuj się z nami i umów się na konsultacje marketingowe z naszym specjalistą!

W czym mogą pomóc konsultacje marketingowe?

Pomagamy rozwiązywać problemy strategiczne, doradzamy, jak opracować strategię działań marketingowych, ostrzegamy przed ewentualnymi błędami. Jak to robimy? Analizując status quo Twojej firmy. Obserwujemy, badamy i wyciągamy wnioski z Twoich działań. Korzystając z wiedzy i doświadczenia, podpowiadamy, co warto zmienić, by poprawić sytuację. Wskazujemy możliwości, których w natłoku zadań mogłeś nie dostrzec.

Konsultacje marketingowe pomagają w podjęciu trafnych decyzji biznesowych związanych z reklamą internetową. Odpowiadamy na nurtujące przedsiębiorców pytania, przedstawiamy narzędzia, jakich warto użyć w promowaniu Twojej firmy. Omawiamy możliwe rozwiązania zidentyfikowanego problemu.

Według badań Gemius 97% polskich internautów korzysta ze stron Google.

Prowadzimy kampanie reklamowe w sieci wyszukiwania oraz sieci reklamowej Google. Narzędzie skierowane jest do dużych i średnich firm, ale także do tych najmniejszych, które sprzedają swoje produkty lub usługi. Prawie każdy internauta korzysta z wyszukiwarki Google albo wchodzi na portale, blogi, gdzie znajdują się reklamy sieci Google – Google Display Network.

Targetowanie:
Geograficzne
Frazy
Demograficzne
Miejsca docelowe
Behawioralne
Remarketing