Materiały

Mają o nas zdanie

Wyższa Szkoła Logistyki

Usługa została wykonana w sposób nie budzący zastrzeżeń, całkowicie zgodny z wytycznymi Zamawiającego. Zdecydowanie polecam Studio M jako rzetelnego i profesjonalnego Partnera.

Wyższa Szkoła Logistyki

Erpa

Marka firmy to przede wszystkim ludzie. Cieszę się zatem, że podejmując współpracę ze Studio M Sp. z o.o. poznałem zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki. Mogę spokojnie przyznać, że klient jest dla nich ważny, a nie wygodny.

Erpa

Tax Coach

Solidny produkt, szybka realizacja oraz kompetentne wsparcie techniczne, to cechy współpracy z zespołem Studio M Sp. z o.o. Bez obaw o dotrzymanie harmonogramu, czy pozostawione bez odpowiedzi maile. Gorąco polecam.

Tax Coach

United Paintball

Usługa została wykonana w wyznaczonym terminie i zgodnie z harmonogramem. Dużą zaletą firmy jest bardzo dobry kontakt oraz duża pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia.

United Paintball

Szopbudka

Studio M wykonało dla nas logo i identyfikacje wizualną oraz projekt graficzny strony internetowej wraz z kodowaniem i wdrożeniem. Od kilku lat stale współpracujemy w zakresie obsługi graficznej i marketingowej. Polecamy współpracę! Studio M to prawdziwi profesjonaliści.

Szopbudka