Jak zmienić swojego bloga na lepszeCzy kiedykolwiek założyłeś bloga i wtedy uderza cię - "Cholera, nie mam pomysłów!". Cóż, nam też się to zdarzyło i wyszliśmy z kilkoma niesamowitymi pomysłami. Jeśli jesteś kimś, kto kocha modę, piękno, styl życia lub żywności blogów i śledzić je religijnie, musisz wiedzieć, że te blogi nigdy nie są monotonne. Oni zachować zmieniając temat czas po czasie tak, aby nie znudzić swoich czytelników. Jeśli właśnie zacząłeś swój blog i nie masz zbyt wiele treści, dlaczego nie zmienić tematu swojego bloga? Jest to łatwy sposób na zdobycie nowych czytelników.

Zmień motyw swojego bloga

Jesteśmy pewni, że słyszałeś już wcześniej o Brand Reputation. Być może nie zdawałeś sobie z tego sprawy, ale tematyka Twojego bloga ma wiele wspólnego z pierwszym wrażeniem ludzi na temat marki, którą jesteś Ty. Jeśli kiedykolwiek chciałeś zmienić temat swojego bloga, możesz to zrobić poprzez zmianę Blog Design.

  • Blog Design obejmuje temat i kolory, które używasz na swoim blogu.
  • Możesz zmienić swój projekt blogu poprzez uzyskanie nowego szablonu, lub można zatrudnić projektanta do niestandardowych budować projekt dla Ciebie.

Istnieje wiele stron, które oferują darmowe tematy blogów, ale należy być ostrożnym przy wyborze. Większość darmowych motywów jest przestarzała i trzeba będzie poświęcić dużo czasu i pieniędzy, aby ją uaktualnić. Ale kiedy płacisz za projekt bloga, jest to warte każdego grosza. Otrzymasz projekt, który jest zoptymalizowany pod kątem SEO, konwersji i budowania marki. Możesz również uzyskać motyw bloga dostosowany do Twoich potrzeb.

Spróbuj innej palety kolorów

Jeśli jesteś znudzony starą paletą kolorów, spróbuj nowej. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak ważne są kolory w tworzeniu bloga. Kolory są ważne, ponieważ sprawiają, że ludzie odczuwają konkretne emocje. Ludzie reagują na kolor w różny sposób. Niektórzy mogą czuć się szczęśliwi, niektórzy mogą czuć się smutni, a niektórzy mogą czuć się źli. Jeśli chcesz zmienić temat swojego bloga, spróbuj innej palety kolorów. Na przykład, jeśli Twój blog jest o fitnessie, możesz wybrać żółty, niebieski i czerwony jako paletę kolorów. Są to kolory, które kojarzą się z fitnessem i siłą. Jeśli chcesz wypróbować inną paletę kolorów, użyj generatora palet kolorów online. Jeśli chcesz zmienić tematykę swojego bloga, dodaj więcej obrazów w swoich postach. To wzbogaci Twoje posty i sprawi, że będą bardziej interesujące. Na przykład, jeśli piszesz o fitnessie, dodaj kilka obrazów zdrowej żywności i ćwiczeń. Jeśli piszesz o podróżach, dodaj kilka zdjęć znanych miejsc. Twoje posty będą wyglądać pięknie i przyciągną uwagę czytelników.